“Як попросити іншу людину допомогти врятувати життя?”

Як медичний керівник діалізного центру Fresenius Medical Care в Парсіппані, штат Нью-Джерсі, Барбара Міллер знала з перших вуст про надії та проблеми, з якими стикаються пацієнти з хронічною хворобою нирок в очікуванні трансплантації. Але вона не була готова до такої радості та вдячності, яку відчула, коли вирішила стати донором. Мета Фонду Fresenius Medical Care - спонукати якомога більшу кількість людей допомогати змінювати чиєсь життя.

Коли у січні 2010 року народився онук Барбари – Денні, йому діагностували  хворобу нирок. Робота Барбари Міллер, як медичної сестри, раптом набула глибокого особистого значення, адже вона полягає у професійній та співчутливій допомозі в клініці,  що надає діаліз пацієнтам з хронічною хворобою нирок. Її онук вимагав цілодобового догляду та перші п’ять місяців свого життя провів у лікарні, перш ніж нарешті його відпустили додому. Випробування, що випали на долю новонародженого, надихнули Барбару, медичного керівника діалізного центру Fresenius Medical Care в Парсіппані, штат Нью-Джерсі, стати донором-добровольцем для найменшого члена сім'ї. "Спостерігати за боротьбою Денні, безумовно, було рушійною силою", - згадує вона.

Горда бабуся: Міллер позує з десятирічним онуком Денні в саду біля свого будинку в Нью-Джерсі.
Горда бабуся: Міллер позує з десятирічним онуком Денні в саду біля свого будинку в Нью-Джерсі.

Розширення прав та можливостей прокладає шлях

Барбара Міллер та її онук

Я хотіла щось повернути і поділитися гарною кармою

 

Барбара Міллер
Керівник клініки Fresenius Medical Care

Лист очікування продовжує зростати

Спрощена процедура тестування для потенційних донорів

Перший грант, наданий Фондом, надійшов до американської неприбуткової організації “Пожертвуй життя, Америко” Donate Life America (DLA), яка взяла зобов’язання збільшити кількість випадків донорства органів, створити перший національний універсальний реєстр живих донорів, запуск якого запланований в США на 2020 рік. Передбачається, що реєстр стане центром кожному, хто зацікавлений стати живим донором.  Таким чином, це має сприяти розширенню процедури, яка зараз застосовується в центрах трансплантації та в лікарняних мережах по всій країні, що вимагає від потенційних донорів витрачати час на проїзд до обраного місця для первинних консультацій та тестувань.

 

Завдяки фінансовій підтримці Фонду організація “Пожертвуй життя, Америко” (DLA) також створить простий у використанні в домашніх умовах комплект для тестування потенційних живих донорів, який, як очікується, буде запущено одночасно з реєстром. Використовуючи проби слини, аналогічні тим, які вже були запропоновані дослідницькими компаніями, цей тестовий набір призначений для швидкого й зручного для користувачів скринінгового тесту, який поширюватимуть серед пацієнтів для подальшого використання їх друзями та членами їхніх родин. Після проведення тесту отримані результати в безпечний     та ефективний спосіб зможуть попередньо підтвердити відповідність. Цей тестовий набір дозволяє значно розширити коло потенційних донорів і скоротити середній час очікування донорської нирки. Разом із реєстром вони зможуть подвоїти кількість живих донорів впродовж року, вважає Джессі Ньюман, директор зі зв’язків з громадськістю Fresenius Medical Care у Північній Америці.

[Translate to Ukrainian:] Barbara Miller in the dialysis center in Parsippany
Завзята і віддана: Барбара Міллер працювала медичною сестрою для пацієнтів з хронічною хворобою нирок протягом двох десятиліть.

Мужність попросити

Фонд Fresenius Medical Care

«ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ - ВЕЛИКА ПОЖЕРТВА»  “THE BIG ASK – THE BIG GIVE” (BABG) - це безкоштовна платформа програм Національного Ниркового Фонду, ресурси та підтримка для пацієнтів з захворюваннями нирок та їхніх родин. Це допомагає їм долати бар’єри та ділитися своїми потребами з родиною, друзями та членами громади в пошуках живого донора. BABG включає в себе чотиригодинний персональний тренінг, який вчить пацієнтів семи стратегіям розповіді своєї історії, аби інші люди знали, як вони можуть допомогти У 2018 році Національний Нирковий Фонд запустив персональне навчання BABG. Завдяки підтримці від фонду Fresenius Medical Care його було розширено до 15 локацій в США у 2019 та 2020 роках. Щоб дізнатися більше про фонду Fresenius Medical Care натискайте на кнопку тут.

Пов'язаний матеріал