Колиска інновацій

Діалізна мережа

Що спільного між моделюваннями віртуальної реальності, лабораторіями для вимірювання електромагнітних перешкод, швидким прототипуванням деталей апаратів та тестами міжкультурної вживаності?

Усі вони відіграють ключову роль у розробці та оптимізації діалізного лікування. Новий Центр технологій Fresenius Medical Care у Швайнфурті, Німеччина, концентруватиме під одним дахом всі сфери розвитку. Будівля має розмір футбольного поля і вміщатиме понад 1200 співробітників, які вже працюють на виробництві, третина з них у дослідженнях та розробках. І їхня кількість постійно зростає.

«У новому Центрі технологій ми розроблятимемо інноваційні рішення для наших пацієнтів. Основна увага приділяється тісній взаємодії з персоналом клініки, пацієнтами, співробітниками сфери обслуговування та виробництва», - каже доктор Олаф Шермайер, член Правління, відповідальний за дослідження та розробки Fresenius Medical Care.

Центр технологій Fresenius Medical Care у Швайнфурті, діалізний апарат серії 6008

Покращення життя пацієнта

Цілі та стратегії нового Центру технологій чітко визначені: постійно покращувати повсякденне життя пацієнтів із кінцевою стадією ниркової недостатності, розробляти продукти для поліпшення якості життя, мінімізувати побічні ефекти, посилено генерувати знання у всьому світі та привносити інновації у виробництві за найкоротшим можливим маршрутом. Іншими словами, приносити користь пацієнту якомога швидше.

Так само Компанія працює і за межами Німеччини: Fresenius Medical Care управляє науковими центрами у всьому світі від Франції та Італії до країн, таких як Мексика та Китай, 825 наших співробітників задіяні в дослідженнях та розробках. Багатопрофільні групи співробітників вже давно працюють в різних регіонах, а співробітництво між фахівцями з різних країн - це частина щоденної роботи. В майбутньому всі ці ниточки з’єднаються в Центрі технологій у Швайнфурті, в сучасній будівлі, що втілює в собі культуру міжнародної багатопрофільної співпраці Компанії.

Центр технологій Fresenius Medical Care у Швайнфурті

Тісна спірпраця

Ряд діалізних апаратів серії 6008 від Fresenius Medical Care

«В технології діалізу навіть найдрібніші вдосконалення можуть мати суттєвий позитивний вплив на повсякденне життя пацієнтів. У цьому відношенні тісна співпраця у розробках, яка просувається у глобальному масштабі, є важливою для Fresenius Medical Care», - каже Йоганн Бреде, менеджер, відповідальний за Центр технологій. «Ми стаємо ближче у спілкуванні та сприяємо професійному обміну, щоб мати можливість швидше реагувати на виклики сьогодення у всьому світі». Теми варіюються від вдосконалення окремих компонентів, таких як очищення води для діалізу до виконання цифрової тонкої настройки обладнання.

Теми варіюються від вдосконалення окремих компонентів, таких як очищення води для діалізу до виконання цифрової тонкої настройки обладнання. Наприклад, розробники програмного забезпечення працюють над оцінкою сигналів, які показують, як змінюються властивості крові під час діалізу.

Не модний іміджевий пристрій

Прогрес у будівництві

Пов’язаний матеріал