Перейти до вмісту

Відомості про Компанію

Відомості про Компанію

Провідний постачальник продуктів і послуг для людей з хронічною хворобою нирок 

Fresenius Medical Care є провідним світовим постачальником продуктів і послуг для людей з хронічною хворобою нирок. Близько 3,7 мільйона пацієнтів із цим захворюванням у всьому світі регулярно проходять діалізне лікування. Діаліз - це життєво важлива процедура очищення крові, яка замінює функцію нирки при нирковій недостатності.

Ми опікуємося понад 344,000 пацієнтів у нашій глобальній мережі понад 4000 діалізних клінік. У той же час ми працюємо на 44 виробничих майданчиках на всіх континентах, щоб забезпечити постачання продуктів для діалізу, таких як апарати для діалізу, діалізатори та супутні одноразові матеріали.

Наша стратегія орієнтована на стійке зростання. Ми прагнемо постійно покращувати якість життя пацієнтів із захворюваннями нирок, пропонуючи інноваційні продукти та концепції лікування найвищої якості.

Штаб-квартира корпорації Fresenius Medical Care знаходиться в м. Бад-Хомбург, Німеччина. Штаб-квартира північноамериканського сегменту компанії знаходиться в Уолтемі, штат Массачусетс, а штаб-квартира Азіатсько-Тихоокеанського регіону розташована у Гонконзі.

Наша історія

1462

Заснування аптеки Hirsch у Франкфурті-на-Майні. Сім'я Fresenius отримує право власності у 18 столітті.

1951

Ельзе Фернау, пізніше Ельзе Крьонер, бере на себе відповідальність за аптеку та компанію після отримання фармацевтичної освіти.

1966

Fresenius починає продавати діалізні апарати та діалізатори, виготовлені різними закордонними компаніями та здобуває значні частки ринку.

2003

Fresenius Medical Care - провідна діалізна компанія, що опікується понад 119 000 пацієнтів у власних діалізних центрах по всьому світу. Виробляючи понад 50 мільйонів діалізаторів на рік, компанія Fresenius Medical Care встановлює новий рекорд.

2007

Fresenius Medical Care продовжує успішно функціонувати як провідний виробник діалізаторів, випускаючи свій 500-мільйонний діалізатор.

2013

Fresenius Medical Care виробляє свій мільярдний діалізатор.

Основні цінності

Ми прагнемо створити краще майбутнє для діалізних пацієнтів. У всьому світі. Кожен день.

 • Співпраця
 • проактивність 
 • Надійність
 • Перфекціонізм
   

Щоб дізнатися більше про індивідуальність нашого бренду, місію та стратегію, відвідайте наш Міжнародний веб-сайт.

Відповідальність

Для нас стійкій розвиток означає екологічний та соціальний прогрес, а також відповідальні дії для досягнення успіху в роботі.

 • Ми беремо на себе економічну відповідальність
 • Ми беремо на себе відповідальність за довкілля
 • Ми беремо на себе соціальну відповідальність
   

Щоб отримати більше інформації про нашу відповідальність, відвідайте наш Міжнародний веб-сайт .

комплаєнс

Комплаєнс

Як лідер ринку у всьому світі, компанія Fresenius Medical Care усвідомлює свою відповідальність і сприймає це серйозно. За допомогою правил та етики компанії ми хочемо встановити стандарти, які відповідають нашим очікуванням та очікуванням зацікавлених сторін.

Fresenius Medical Care прагне здійснювати свою комерційну діяльність відповідно до місцевих законів та правил, що відносяться до нашого бізнесу. Ми прагнемо продемонструвати професіоналізм, чесність та доброчесність у ділових відносинах з пацієнтами, замовниками, постачальниками, урядом та іншими платниками, колегами, інвесторами та широкою громадськістю.

Крім того, компанія Fresenius Medical Care впровадила ділову етику та принципи для ділових партнерів, які визначають принципи для всіх третіх осіб, які діють від імені Fresenius Medical Care. Особлива увага приділяється екологічно безпечному та ресурсоефективному виробництву, а також чесним та гуманним умовам праці у наших постачальників.

Щоб дізнатися більше про комплаєнс в компанії Fresenius Medical Care, відвідайте наш Міжнародний веб-сайт .

Більше інформації 

Для отримання додаткової інформації див. розділ Downloads (Завантаження) за посиланням: 

Відомості про Компанію Fresenius Medical Care (Міжнародний веб-сайт)

Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації...
Пов’язаний матеріал
Fresenius Medical Care

Продукти, терапії та послуги в Україні.

Архів історій

Знайдіть більше історій у нашому архіві.