Регіональні сайти:

Увага

Інформація про медичні прістрої на цьому веб-сайті призначена виключно для медичних працівників, які знаходяться в межах Європейського Союзу.  

Натиснувши кнопку «Приймаю та підтверджую», Ви підтверджуєте, що взяли до відома цю інформацію та є медичним працівником, що знаходиться в межах Європейського Союзу. У випадку якщо Ви є медичним працівником іншої країни, то Ви підтверджуєте, що повністю усвідомлюєте, що не вся приведена на сайті продукція може бути доступна для продажу в країнах поза Європейським Союзом.

FX CorDiax

FX CorDiax 100

Розроблений для діалізу. Побудований для кардіозахисту.

 • Ефективне видалення середньої молекули
 • Стерилізація парою INLINE
 • Малі об’єми промивання

Key features

Висока селективна проникність для середніх молекул

Новий FX CorDiax - це найефективніший діалізатор у FX-класі® Ядро FX CorDiax - це мембрана Helixone® plus, цільове покращення мембрани Helixone®. Вдосконалена конструкція волокон дозволяє краще просіювати середні молекули, такі як β2-мікроглобулін (β2-м), обмежуючи при цьому втрату життєво важливого альбуміну. Оскільки підвищений рівень β2-м пов'язаний з більш високим ризиком смертності, використання FX CorDiax High-Flux діалізаторів або гемодіафільтрів сприяють найкращим результатам терапії.

Вдосконалена архітектура мембрани

Нова технологія виробництва в поєднанні з паровою стерилізацією INLINE дозволяє значно підвищити пористість мембрани, знизити опір потоку та покращити транспортування через мембрану.

Мембрана Helixoneplus
Крупний план внутрішньої поверхні та області підтримки мембрани Helixone®plus

Переваги вдосконаленої архітектури мембрани

Значно поліпшено видалення середніх молекул при запобіганні втрати корисних речовин, таких як сироватковий альбумін

Покращена чистота - за допомогою пари

Technology

Покращення в конструкції волокон дозволяють краще видаляти уремічні токсини

Покращений дизайн

 • Конструкція корпусу діалізатора і пучка волокон для більш рівномірного потоку діалізату
 • Вдосконалений впускний отвір крові для поліпшення гемодинаміки  

Поліпшення у матеріалах і технологіях виробництва дозволили покращити структуру стінок мембрани Helixone®plus діалізатора FX CorDiax.  

 • Більш пориста стінка мембрани для більш високого кліренсу середніх молекул
Покращений потік діалізату3-мірна мікрохвильова структура волокна забезпечує рівномірний радіальний потік діалізата навколо кожного волокна в пучку, запобігаючи каналюванню рідини, тим самим підвищуючи значення кліренсу та покращуючи загальну продуктивність діалізатора.  
Краща гемодинамікаБічний впускний отвір крові забезпечує більш однорідний потік крові в кришці діалізатора, запобігаючи формуванню зон застою. Конструкція, по суті, мінімізує ризик удару, сприяючи підвищенню безпеки.
Покращена конвекціяБільш відкрита структура опорної області мембрани Helixone®plus служить для зменшення дифузійного опору та посилення конвективної фільтрації. Це полегшує очищення від широкого спектру уремічних токсинів, особливо середніх молекул.
Не шкодить навколишньому середовищуВдосконалений дизайн виходить за рамки прямої функціональності, але він також повинен не завдавати шкоди навколишньому середовищу. Діалізатори FX-класу® важать вдвічі більше, ніж діалізатори з корпусом з полікарбонату, і в той же час використовують екологічно чисті пластмаси. Це означає менший викид вуглецю внаслідок меншої кількості матеріалів, меншої кількості упаковки, меншої кількості палива для транспорту та чистішого управління відходами.
Дизайн діалізаторів FX-класу
Дизайн діалізаторів FX-класу®

Ключ до оптимального видалення середньої молекули

Конструкція волокна для ГД

Перевага зменшеного внутрішнього діаметра волокна

Конструкція ГД волокна

 • Невеликий внутрішній діаметр порожнистого волокна збільшує градієнт тиску між компартментами крові та діалізату
 • Результатом є поліпшення кліренсу середніх молекул, таких як вітамін В12, інулін, β2-мікроглобулін та міоглобін1  
 • Підвищений градієнт тиску в поєднанні зі структурними покращеннями мембрани (області підтримки) підсилює дифузійну, а також конвективну фільтрацію, особливо при проведенні високопоточного гемодіалізу за допомогою FX CorDiax

Гемодіафільтр FX CorDiax

Збільшений просвіт волокна для кращих умов потоку

 • Збільшення його внутрішнього діаметра призводить до зниження падіння тиску в порожнистому волокні
 • Діаметр капіляра діалізатора може впливати на продуктивність та якість лікування
 • Внутрішній діаметр гемодіафільтрів становить 210 мкм порівняно зі 185 мкм ГД-фільтрів. Більший діаметр сприяє покращенню умов протікання, що забезпечує більш високі конвективні об’єми при ГДФ процедурі.2

Перевага збільшеного просвіту волокон гемодіафільтрів FX CorDiax

Performance Data

Коефіцієнти просіювання високопоточних діалізаторів та гемодіафільтрів FX CorDiax

Високопоточні діалізатори FX CorDiax

Гемодіафільтри FX CorDiax

Studies

"... лікування пацієнтів за допомогою он-лайн гемодіафільтрації та діалізаторів FX CorDiax 60 замість FX 60 призводить до значного збільшення коефіцієнтів зниження молекул середнього розміру без клінічно значущих змін втрати альбуміну".

Мадуелл та ін.

При лікуванні за допомогою постділюційного ГДФ, застосування діалізаторів FX CorDiax 100 призвело до значно більшого кліренсу β2-мікроглобуліну, ніж у діалізаторів FX 100 та Polyflux® 210H. Втрати альбуміну були низькими і подібними для всіх діалізаторів.4

Порівняння втрат альбуміну при постділюційному ГДФ лікуванні

(QB = 350 мл/хв, QD = 800 мл/хв, QS = 80 мл/хв)4

Пов’язаний матеріал

1 Dellanna F. et al., (1996); Nephrology Dialysis Transplantation 11 (Suppl 2) (Делланна Ф. та ін., (1996); Нефрологія Діаліз Трансплантація 11 (Додаток 2): 83-86.
2 Vega Vega O. et.al.; ERA-EDTA Congress 2012, Poster 457—FP. (Вега Вега О. та ін .; Конгрес ERA-EDTA 2012, плакат 457 — FP.)
3 Maduell et. al.; ERA-EDTA Congress 2013, May 20, Poster Number MP 390. (Мадуелл та ін. ін .; Конгрес ERA-EDTA 2013, 20 травня, номер плаката MP 390.)
4 Bock A. et al., Journal of the American Society of Nephrology (2013) (Бок А. та ін., Журнал Американського товариства нефрології (2013); 24: SA-PO404.