Для лікарів

Медична потреба у рішеннях Renal IT при хронічній нирковій недостатності

Рішення Renal IT для лікарів

  • Довгострокове документування лікування 
  • Управління процедурами та призначенням ліків 
  • Підтримка безпеки пацієнтів та підвищення якості

Збір та аналіз даних

Усі необхідні дані під рукою для забезпечення оптимального догляду за пацієнтами

Усі необхідні дані під рукою для забезпечення оптимального догляду за пацієнтами

Оптимальний догляд за пацієнтами можливий лише з правильними даними: Цього можна досягти лише за допомогою програмного забезпечення для централізованого клінічного управління. Програмне забезпечення, що підтримує вашу роботу з пацієнтами - від імпорту даних з інших клінічних систем, до звітів про рішення щодо призначення процедур.

Комплект програм для підтримки лікування (TSS) Fresenius Medical Care є ключовим елементом Системи управління даними лікування, що дозволяє дуже просто збирати та аналізувати дані. Комплект програм для підтримки лікування виконую наступні завдання: створення та управління призначеннями пацієнтів, складання планів прийому ліків, документування процедур, збір лабораторних даних та підготовка звітів у діалізних центрах.

TSS надає дані, необхідні для попереднього налаштування діалізних пристроїв для кожного пацієнта, документує процес тривалого лікування та створює спеціалізовані презентації даних та процесів в багатоцільових звітах та вичерпних оглядах. TSS управляє клінічними процесами, дозволяючи швидкий та легкий огляд запланованих процедур лікування.

Відкрийте для себе переваги Системи Управління Даними Лікування

Забезпечення якості діалізу

Пов’язаний матеріал