Регіональні сайти:

Увага

Інформація про медичні прістрої на цьому веб-сайті призначена виключно для медичних працівників, які знаходяться в межах Європейського Союзу.  

Натиснувши кнопку «Приймаю та підтверджую», Ви підтверджуєте, що взяли до відома цю інформацію та є медичним працівником, що знаходиться в межах Європейського Союзу. У випадку якщо Ви є медичним працівником іншої країни, то Ви підтверджуєте, що повністю усвідомлюєте, що не вся приведена на сайті продукція може бути доступна для продажу в країнах поза Європейським Союзом.

PatientOnLine

Програмне забезпечення для управління ПД спеціально розроблене для вашої команди

ПЗ для управління ПД, розроблене для вашої команди

 

  • Підтримка при створенні індивідуальних призначень (прескрипцій)
  • Результати процедур і їх аналіз
  • Супровід пацієнта з детальним оглядом всієї ПД терапії

 

 

Короткий огляд

Контрольоване прийняття рішень

Догляд за пацієнтами потребує часу - управління клінічною інформацією не повинно його віднімати

Перетворення даних пацієнтів у повноцінні статистичні звіти

Додаткові функції - більше варіантів

Призначене для надання послуг та підтримки

В цілях покращення клінічної ефективності, Fresenius Medical Care пропонує додаткові послуги для впровадження програмного забезпечення PatientOnLine та його постійної підтримки. Дані послуги істотно поліпшать результати роботи з програмою, збільшивши прибуток від вкладень і задовольнивши виникаючі потреби.

Наша локальна група підтримки навчена працювати з вашим технічним та клінічним персоналом, щоб забезпечити доступність програмного забезпечення PatientOnLine та відповідати вашим клінічним потребам.

Пов’язаний матеріал