Регіональні сайти:

Увага

Інформація про медичні прістрої на цьому веб-сайті призначена виключно для медичних працівників, які знаходяться в межах Європейського Союзу.  

Натиснувши кнопку «Приймаю та підтверджую», Ви підтверджуєте, що взяли до відома цю інформацію та є медичним працівником, що знаходиться в межах Європейського Союзу. У випадку якщо Ви є медичним працівником іншої країни, то Ви підтверджуєте, що повністю усвідомлюєте, що не вся приведена на сайті продукція може бути доступна для продажу в країнах поза Європейським Союзом.

Шкіра та дерматологія

Дерматологічні клінічні показання

Показання шкіри

Крім відомих показань звичайної пузирчатки, яка лікується методами терапевтичного аферезу, існує стійкий і зростаючий інтерес до шкірних захворювань, пов'язаних з IgE, як нових претендентів на екстракорпоральне очищення. Показання до атопічного дерматиту представляють особливий інтерес, стан, коли пацієнти можуть отримати користь від адсорбції з метою видалення IgE.

Супутні продукти

1. WHO, Bieber T. N Engl J Med Apr. 2008 (ВООЗ, Бібер Т. Медичний журнал Нової Англії, квіт. 2008); 358: 142. Meyersburg D, Schmidt E, Kasperkiewicz M, Zillikens D. Immunoadsorption in dermatology (Мейєрсбург Д., Шмідт Е., Касперкевич М., Ціллікенс Д. Іммуноадсорбція в дерматології). Therapeutic Apheresis and Dialysis Aug. 2012 (Терапевтичний аферез та діаліз, серп. 2012 року); 16(4): 311-20.
2. Lupinek C et al, Extracorporeal IgE Immunoadsorption in Allergic Asthma (Лупінек С та ін. Екстракорпоральна імуноадсорбція IgE при алергічній астмі): Safety and Efficacy, EBioMedicine, Mar. 2017 (Безпека та ефективність, EBioMedicine, березень 2017 р.); 17: 119-33.
3. Eming R, Hertl M. Immunoadsorption in pemphigus (Емінг Р., Гертл М. Імуноадсорбція у випадку захворювання на пухирчатку). Journal of Clinical Apheresis (Журнал клінічного аферезу) 2006; 39(7): 609-16.