Регіональні сайти:

Увага

Інформація про медичні прістрої на цьому веб-сайті призначена виключно для медичних працівників, які знаходяться в межах Європейського Союзу.  

Натиснувши кнопку «Приймаю та підтверджую», Ви підтверджуєте, що взяли до відома цю інформацію та є медичним працівником, що знаходиться в межах Європейського Союзу. У випадку якщо Ви є медичним працівником іншої країни, то Ви підтверджуєте, що повністю усвідомлюєте, що не вся приведена на сайті продукція може бути доступна для продажу в країнах поза Європейським Союзом.

Судинний доступ

Катетер proVencare

Преміальна якість, надійний судинний доступ

 

  • Адаптований для транспорту крові
  • Розроблений для комфорту
  • Відмінно підходить для процедур Fresenius Medical Care

 

 

Преміальна якість proVencare®

Комплект катетера proVencare

Усі катетери proVencare® спеціально розроблені та виготовлені для плавного та стабільного транспортування крові. Лиття використовується для виготовлення перехідного фрагмента катетерів proVencare, що дозволяє створити плавні переходи між стрижнем катетера та трубками. Викривлення з найменшим можливим опором дозволяють очищеній крові вільно повертатися назад у вену.

Виберіть матеріали та конструкцію компонентів

Сполучні трубки гнучкі та стійкі до перегинів, завдяки чому безперервний потік крові підтримується навіть після багаторазового закривання та відкривання затискачів. Трубки надійно кріпляться всередині перехідної частини для глибокого та міцного кріплення.

Всі затискачі оснащені захисною вставкою для швидкого та надійного закриття. Вони різні за кольором, щоб розрізняти просвіти доступу та повернення, та позначити всі відповідні параметри катетера: об'єм, довжину та діаметр.

Пов’язаний матеріал