Перейти до вмісту

Колиска інновацій

Центр технологій Fresenius Medical Care у Швайнфурті, діалізний апарат серії 6008

Діалізна мережа

Що спільного між моделюваннями віртуальної реальності, лабораторіями для вимірювання електромагнітних перешкод, швидким прототипуванням деталей апаратів та тестами міжкультурної вживаності?

Усі вони відіграють ключову роль у розробці та оптимізації діалізного лікування. Новий Центр технологій Fresenius Medical Care у Швайнфурті, Німеччина, концентруватиме під одним дахом всі сфери розвитку. Будівля має розмір футбольного поля і вміщатиме понад 1200 співробітників, які вже працюють на виробництві, третина з них у дослідженнях та розробках. І їхня кількість постійно зростає.

«У новому Центрі технологій ми розроблятимемо інноваційні рішення для наших пацієнтів. Основна увага приділяється тісній взаємодії з персоналом клініки, пацієнтами, співробітниками сфери обслуговування та виробництва», - каже доктор Олаф Шермайер, член Правління, відповідальний за дослідження та розробки Fresenius Medical Care.

Центр технологій Fresenius Medical Care у Швайнфурті

Покращення життя пацієнта

Цілі та стратегії нового Центру технологій чітко визначені: постійно покращувати повсякденне життя пацієнтів із кінцевою стадією ниркової недостатності, розробляти продукти для поліпшення якості життя, мінімізувати побічні ефекти, посилено генерувати знання у всьому світі та привносити інновації у виробництві за найкоротшим можливим маршрутом. Іншими словами, приносити користь пацієнту якомога швидше.

Так само Компанія працює і за межами Німеччини: Fresenius Medical Care управляє науковими центрами у всьому світі від Франції та Італії до країн, таких як Мексика та Китай, 825 наших співробітників задіяні в дослідженнях та розробках. Багатопрофільні групи співробітників вже давно працюють в різних регіонах, а співробітництво між фахівцями з різних країн - це частина щоденної роботи. В майбутньому всі ці ниточки з’єднаються в Центрі технологій у Швайнфурті, в сучасній будівлі, що втілює в собі культуру міжнародної багатопрофільної співпраці Компанії.

 

Ряд діалізних апаратів серії 6008 від Fresenius Medical Care

Тісна спірпраця

«В технології діалізу навіть найдрібніші вдосконалення можуть мати суттєвий позитивний вплив на повсякденне життя пацієнтів. У цьому відношенні тісна співпраця у розробках, яка просувається у глобальному масштабі, є важливою для Fresenius Medical Care», - каже Йоганн Бреде, менеджер, відповідальний за Центр технологій. «Ми стаємо ближче у спілкуванні та сприяємо професійному обміну, щоб мати можливість швидше реагувати на виклики сьогодення у всьому світі». Теми варіюються від вдосконалення окремих компонентів, таких як очищення води для діалізу до виконання цифрової тонкої настройки обладнання.

Теми варіюються від вдосконалення окремих компонентів, таких як очищення води для діалізу до виконання цифрової тонкої настройки обладнання. Наприклад, розробники програмного забезпечення працюють над оцінкою сигналів, які показують, як змінюються властивості крові під час діалізу.

Оскільки експертиза діалізу передбачає широкий спектр дисциплін, зіткнення між різними методами роботи, що застосовуються в різних спеціалізованих відділах буває дуже бажаним . Діалізний апарат включає в себе знання з галузей медицини, електроніки, механіки, фізики, хімії та фізіології, а також технологій та організації виробництва, інформаційних технологій. Підтримка національних особливостей є все більш важливим аспектом роботи з розвитку.

Які повинні бути особливості дизайну сенсорного екрану для нового діалізного апарату, якщо персонал у Німеччині звик до простих дисплеїв без надмірностей, тоді як в Азії культурною нормою є більш грайливі дисплеї з зображеннями? Відповіді на подібні питання вивчають міжнародні групи, які співпрацюють над конкретними проектами. Таким чином, можна швидше знайти ефективніші рішення для ринків, що швидко зростають, з конкретними регіональними потребами.

Не модний іміджевий пристрій

«Медичний продукт - це не модний іміджевий пристрій. Якщо екран виходить з ладу на мобільному телефоні, це дратує, але це не повинно статися з діалізним апаратом, поки пацієнт підключений до нього», - каже Йоганн Бреде. У так званих лабораторіях з перевірки зручності використання можуть бути змодельовані автентичні клінічні середовища, щоб з’ясувати, наскільки пристрої, що містять роз’яснення та інструкції, насправді, зручні для спеціалізованого персоналу.

«Ми можемо отримати цінні висновки, перевіривши, як консультанти із застосування з Німеччини, Індії та Австралії управляють такими новими пристроями, як діалізний апарат 6008». В майбутньому також можна буде оптимізувати роботу пристроїв за допомогою тестів віртуальної реальності.

Прогрес у будівництві

У лабораторіях та випробувальних приміщеннях у Швайнфурті прилади постійно доступні та розміщені ближче до проектних груп, ніж будь-коли раніше. Розробники програмного забезпечення та механіки тісно співпрацюють за допомогою швидкого прототипування - процесу, який дозволяє виробляти нові компоненти на 3D-принтері та негайно встановлювати на продукт та тестувати.

Наприклад, перешкоди від мобільних телефонів, що є все більш поширеним явищем в епоху мобільних телефонів, моделюються та аналізуються в лабораторіях електромагнітної сумісності. А в контрольно-випробувальних центрах модулі та апарати піддаються довготривалим випробуванням, щоб забезпечити їх довгий термін служби та довговічність.

Fresenius Medical Care має більше 40 виробничих потужностей, виробляє більше половини всіх діалізних апаратів у світі та здійснює близько 48 мільйонів діалізних процедур на рік. Кожен пацієнт має високі індивідуальні вимоги щодо лікування. Центр технологій стане осередком взаємодії - між уподобаннями споживачів, пріоритетами користувачів, розвитком та виробництвом - та колискою інновацій.

Пов’язаний матеріал
Архів історій

Знайдіть більше історій у нашому архіві