Перейти до вмісту

Життя з хронічною хворобою нирок

Насолоджуйтесь життям, незважаючи на хворобу

Коли потрібен діаліз?

По всьому світу понад 2 500 000 пацієнтів проходять діаліз через настання хронічної ниркової недостатності. На цьому етапі обидві нирки припиняють працювати в звичайному режимі і не більше, ніж на п’ятнадцять відсотків від нормальної функції нирок.

Якщо хвороба нирок прогресує до цієї стадії, в організмі накопичуються відходи від його нормальних функцій та надлишок рідини (наприклад, від пиття). Як наслідок, токсини і вода повинні виводитися з організму за допомогою процедури очищення крові. Ця процедура називається діаліз.

До пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю застосовують спеціальне лікування - замісну ниркову терапію (ЗНТ). Існують три основні види ЗНТ, що застосовують залежно від фізичного стану та основних захворювань пацієнта: трансплантація, гемодіаліз, перитонеальний діаліз.

Більше інформації про варіанти ЗНТ

 

Діалізні послуги та продукти

Завдяки величезному медичному прогресу в галузі діалізних та діалізних апаратів, «штучна нирка» допомагає мільйонам людей продовжувати насолоджуватися довгим і приємним життям, незважаючи на хворобу.

є світовим лідером на ринку замісної терапії нирок, та пропонує повний спектр продуктів та послуг, які допомагають пацієнтам з нирковою недостатністю.

Більше інформації про послуги Fresenius Medical Care

Пара катається на велосипедах 1^

Насолоджуйтесь життям, незважаючи на хворобу

Хоча діагноз хронічної ниркової недостатності спочатку може шокувати це також означає початок нової глави життя.

Хоча у вашому житті відбудуться зміни, пов’язані з нирковою недостатністю та лікуванням, воно все одно триватиме. Багато людей з хронічною нирковою недостатністю навчилися жити своїм життям, що включає діалізні процедури, незважаючи на хворобу. Існує багато ресурсів, які спонсоруються фахівцями та пацієнтами, які можуть надати вам корисну та підтримуючу інформацію та допомогу у вирішенні багатьох проблем, які стоять перед людиною із нирковою недостатністю.

Ви можете повернутися до роботи або продовжити навчання під час діалізу. Якщо ви проходите лікування в гемодіалізному центрі, вам призначать графік лікування, який адаптується до вашого графіку роботи або навчання. Ще одна альтернатива - домашній гемодіаліз або перитонеальний діаліз, які дозволяють отримати більшу гнучкість лікування та більш вільний графік .

Харчування та вправи

Ваша хвороба цілком може бути щоденним викликом. Але для збереження контролю важливі три речі:

  • Систематично перевіряйте свій раціон харчування
  • Будьте фізично активними кожного дня
  • Співпрацюйте зі своїм лікарем та медичним персоналом - їхнє завдання: допомагати та підтримувати вас.
художні фото

Діаліз під час відпустки та канікул

Проходження діалізу тричі на тиждень не повинно означати припинення закордонних подорожей та відпусток.
«Діаліз під час відпустки та канікул» дає можливість пацієнтам відвідувати інші діалізні центри для лікування, тим самим надаючи їм можливість подорожувати. Всі діалізні центри мережі NephroCare обладнані за однаковим стандартом і пропонують однакові високі рівні якості.

Вибравши один із наших центрів, пацієнт продовжить отримувати послугу NephroCare, до якої він звик вдома. Медичний персонал NephroCare у своєму «домашньому» центрі переконається, що медичний персонал в діалізному центрі, в тому місті, де ви проводите відпустку, має всю необхідну медичну та діалізну інформацію. Тож пацієнт може сконцентруватися на своїй відпустці і насолоджуватися життям!

Діаліз під час відпустки та канікул NephroCare

Пов’язаний матеріал

Медична сестра та пацієнт

Дізнайтеся більше про життя з нирковою недостатністю на нашому веб-сайті NephroCare.

NephroCare
Пацієнт на тренажері

Дізнайтеся більше про здоровий спосіб життя на нашому північно-американському веб-порталі Fresenius Kidney Care.

Fresenius Kidney Care