Перейти до вмісту

Постачання середовища

Постачання середовища, Fresenius Medical Care

Стерильна та надійна доставка діалізного середовища до пункту очищення

  • Правильний інтерфейс, простий доступ для діалізату, концентрату, порошку
  • Системи та проекти за індивідуальними вимогами
  • MediaP — оптимальна система напрямних
  • MediaC — центральна приліжкова станція для сучасних діалізних установок
  • MediaR — економічно ефективна доставка та збір діалізних рідин

Короткий огляд системи постачання середовища

Наші продукти подачі середовищ забезпечують необхідне підключення для легкого доступу до всіх відповідних діалізних середовищ, таких як діаліз, концентрат або порошок. Ми пропонуємо різноманітні системи для різних приміщень та індивідуальних вимог.

Завжди під рукою

MediaP

MediaP - панель постачання середовища - оптимальна система напрямних. Вона спроектована для задоволення потреб сучасного діалізного апарату, забезпечує надійну та ергономічну центральну станцію для функціонування діалізних апаратів.

Знімні панелі, встановлені між центрами середовища, дозволяють швидко та легко отримати доступ до компонентів електросистеми та системи рідин. Модульна та гнучка конструкція полегшує установку, розширення або модифікацію.

MediaC

MediaC - центр постачання середовища - створений для задоволення потреб сучасної діалізної установки. MediaC доступний у виконанні з одною або двома станціями та може використовуватися замість системи MediaP - панелі постачання середовища від Fresenius Medical Care.

MediaC являє собою центральну приліжкову станцію для всіх електричних та гідравлічних служб, включаючи пермеат, концентрати, дренаж, електроживлення, сигналізацію, передачу даних та еквіпотенційне заземлення.

MediaR

MediaR - система напрямних для постачання середовища - є економічним варіантом системи постачання та збору рідин для діалізу. Є можливість підключення трубопроводу води для діалізу, концентратів та дренажу. Установка цієї системи проста та швидка.

Пов’язаний матеріал
Постачання води для діалізу, Fresenius Medical Care

Комплексні системи очищення води для діалізних установок.

Постачання концентрату, Fresenius Medical Care

Надійна підготовка та подача кислотного концентрату.