Перейти до вмісту

Технологічні рішення із підготовки води

Технологічні рішення із підготовки води

Високоякісні діалізні продукти та послуги із застосуванням технології води, що відповідають вашим індивідуальним потребам

Продукти та послуги для забезпечення потреб клієнтів, а не навпаки.

Ми пропонуємо високоякісні продукти та послуги для діалізу із застосуванням технології води, з урахуванням ваших потреб. Ваші переваги - це довгострокове поліпшення результатів пацієнтів, економія витрат і часу, легкість роботи та надійність наших систем.

Різні точки зору, різні вимоги, різні питання. Одне персоналізоване рішення

Багато факторів, такі як розмір та завантаженість діалізного центру, якість вхідної води та місцеві рекомендації, впливають на вимоги до технічного обладнання. Навіть особисті побажання впливають на конструкцію системи (наприклад, на дизайн інтер’єру процедурних кабінетів). Для цього ми пропонуємо широкий спектр послуг та продуктів для різних потреб. Ви як замовник висловлюєте свої вимоги, і ми надаємо вам індивідуальний пакет товарів і послуг.

Послуги технології води

eco4dialysis
Планові витрати та прозорість

У часи зростання цін на товари важливо мати точну інформацію про показники споживання для найефективнішої економії фінансових ресурсів. Ми розробили eco4dialysis для забезпечення цього рівня прозорості витрат. Працюючи з вами, ми визначимо ваші можливості заощаджень та налагодимо вашу систему відповідно до вашої індивідуальної програми лікування в діалізному центрі. Це дасть вам краще розуміння можливих витрат та економії в процесі лікування.

 

управління проектами технології підготовки води
Індивідуальний інженерний проект

Існують стандартні етапи або фази проекту, які ми проходимо, працюючи із спеціалістами у сфері охорони здоров’я. На першому етапі необхідно візуалізувати всі частини проекту - від початку до кінця. Ми пропонуємо широкий спектр водних технологій. Кожна система індивідуально адаптується до місцевих умов та ваших потреб.

Наступним кроком є збір інформації про потреби клієнта. Ми розробили спеціальну анкету для врахування всіх ваших індивідуальних потреб. Кожен проект унікальний, оскільки ми повинні спроектувати очищення води з урахуванням місцевих вимог.

На наступному етапі необхідно уявити фінальний стан проекту в деталях за допомогою інструментів проектування. Основою для успішного проекту є детальна специфікація всієї системи, яка проілюстрована за допомогою детальних планів вашого центру.

 

Пов’язаний матеріал
Постачання води для діалізу, Fresenius Medical Care

Комплексні системи очищення води для діалізних установок.

Постачання концентрату, Fresenius Medical Care

Надійна підготовка та подача кислотного концентрату.