Перейти до вмісту

Fresenius Medical Care в Україні

Fresenius Medical Care

Ми створюємо майбутнє, в якому варто жити

Fresenius Medical Care є провідним світовим лідером у створенні продуктів і наданні діалізних послуг. Компанія з 1996 року піклується про людей із хронічною нирковою недостатністю, з яких приблизно 3,5 мільйони по всьому світу отримують діалізні процедури, надає діалізні послуги  та постачає продукцію до 150 країн світу.

Станом на 3 квартал 2020 року Fresenius Medical Care дбає про 349167 пацієнтів у власній глобальній мережі, яка включає 4073 діалізних клініки, в яких надає біля 50 млн діалізних процедур.

У той же час, компанія керує 45 виробничими майданчиками на всіх континентах, щоб забезпечити діалізною продукцією, такою як діалізне обладнання та пов'язані з ними витратні матеріали.

Більше інформації про Fresenius Medical Care Ви знайдете на нашому міжнародному вебсайті.

 

ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна»

Вже більше 20 років компанія Fresenius Medical Care постачає обладнання та витратні матеріали для діалізу в медичні заклади України.

Починаючи з 2009 року ми надаємо українським пацієнтам з ХХН послуги гемодіалізу та гемодіафільтрації за найвищими світовими стандартами в м.Черкаси, а з 2010 року і в м.Чернігів. Адреси та телефони наших медичних центрів Ви знайдете на сторінці з контактною інформацією.

Для звернення до нас із будь-яких питань також перейдіть на сторінку "Контактна інформація"

Зверніться до нас для отримання додаткової інформації
Пов’язаний матеріал 
Відомості про Компанію

Провідний постачальник продуктів і послуг для людей з хронічною хворобою нирок.