Перейти до вмісту

Вихідні дані

Будь ласка, уважно прочитайте ці повідомлення. Вони регулюють ваше використання Сайту та всіх матеріалів, що розміщені на ньому. 

Редаговано: 

Fresenius Medical Care Ukraine
Юридична адреса:
02099, Україна, м.Київ, вул.Бориспільська, 9
Поштова адреса:
Україна - 02099, м. Київ, а/с 53


Телефон:   (044) 369 56 02 (03, 04, 05)
Факс:         (044) 369 56 01
Email:      fresenius(at)fresenius.com.ua

Авторські права

Copyright © Fresenius Medical Care. Всі права захищені.

Текст, зображення, графіка, звукові файли, файли анімації, відеофайли та їх розташування на веб-сайтах Fresenius Medical Care підпадають під захист авторських прав та інших прав інтелектуальної власності. Ці об'єкти не можуть бути скопійовані для комерційного використання, а також не можуть бути змінені або розміщені на інших сайта. Деякі веб-сайти Fresenius Medical Care також містять зображення або інші файли, які підпадають під авторські права компаній, яким вони належать.

Ви можете переглядати цей сайт та друкувати звідти матеріали, або завантажувати їх на жорсткий диск та розповсюджувати серед інших людей, але у всіх випадках лише для некомерційних, інформаційних та особистих цілей.

Торгові марки

Якщо не вказано інше, всі торгові марки, розміщені на веб-сайтах Fresenius Medical Care, були зареєстровані в конкретних країнах і підпадають під права на торгову марку Fresenius Medical Care і належать або використовуються за ліцензією компанії Fresenius Medical Care та її філій. 

Відсутність гарантій чи представлень / змісту

Ця інформація надається Fresenius Medical Care «як є» без будь-яких гарантій, виражених або таких, що маються на увазі, включаючи (але не обмежуючись ними), будь-які гарантії товарної якості, придатності для будь-якої конкретної мети або не порушення прав. Незважаючи на те, що надана інформація вважається точною, вона може містити помилки або неточності. Інформація, розміщена на цьому веб-сайті, надається лише для загальних інформаційних цілей і не містить ділових, медичних та інших професійних порад. Ми не несемо відповідальності за травми або збитки, які можуть виникнути внаслідок використання інформації на цьому веб-сайті. 

Заяви відносно майбутнього

Цей веб-сайт містить заяви відносно майбутнього, засновані на переконаннях Правління компанії Fresenius Medical Care. При використанні на цьому веб-сайті такі слова, як "передбачати", "вірити", "оцінювати", "очікувати", "мати наміри", "планувати" та "проектувати", призначені для ідентифікації перспективних тверджень. Вони можуть включати ризики та невизначеності, включаючи технологічний прогрес у галузі медицини, попит на продукцію та прийняття її на ринку, вплив економічних умов, вплив конкурентоспроможної продукції та ціноутворення, курси валюти та інші ризики. Ці заяви стосовно майбутнього відображають погляди Fresenius Medical Care на той час, коли вони були висловлені стосовно майбутніх подій, і залежать від ризиків та невизначеностей. Усі ці заяви стосовно майбутнього засновані на кошторисах та припущеннях, зроблених керівництвом компанії, і, вважаються розсудливими, хоча вони, по суті, невизначені, і їх важко передбачити. Фактичні результати або досвід можуть істотно відрізнятися від заяв стосовно майбутнього. Fresenius Medical Care відмовляється від будь-якого наміру чи зобов'язання оновлювати ці заяви стосовно майбутнього. 

Відсутність ліцензій

Fresenius Medical Care прагнула створити інноваційний та інформативний веб-сайт. Однак ми просимо вас зрозуміти, що Fresenius Medical Care повинна захищати свою інтелектуальну власність, включаючи патенти, торговельні марки та авторські права. Відповідно, будь ласка, прийміть до уваги, що жодна ліцензія на інтелектуальну власність Fresenius Medical Care не надається цим веб-сайтом.

Гіперпосилання

Гіперпосилання на нашому веб-сайті не є рекомендацією. Ми не перевіряємо точність чи правильність інформації. Ми не несемо відповідальності за шкоду, яка може виникнути внаслідок використання цієї інформації.