Перейти до вмісту

Renal IT

Renal IT (Інформаційні Технології в діалізі) пропонує інтегровані програмні рішення, що забезпечують ефективну, надійну та економічно оптимальну по витратам підтримку управління даними пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю в медичному центрі, відділенні інтенсивної терапії або в домашніх умовах. Renal IT надає допомогу у прийнятті рішень та ефективні способи аналізу даних терапії. Fresenius Medical Care надає повний спектр програмного забезпечення, обладнання, забезпечує допомогу при установці обладнання та технічну підтримку.

Медична потреба у рішеннях Renal IT при хронічній нирковій недостатності

Управління гемодіалізом при хронічній нирковій недостатності задача складна та трудомістка. Пацієнти послаблені та мають супутні захворювання. Кількість пацієнтів на одного нефролога або медсестру все збільшується, і в майбутньому це продовжиться.

Діалізне лікування - це набагато більше, ніж просто діалізна процедуура

Призначення та проведення діалізу потребує особливої уваги. Для управління лікуванням пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю на діалізі потрібна група медичних спеціалістів. Вони потребують багато даних та інформації для складання та коригування індивідуальних планів лікування пацієнтів. Правильне призначення можна здійснити тільки знаючи всю картину, підкріплену даними. Складність стану і ослабленість пацієнтів потребують невідкладного та при цьому адекватного рішення. Наші рішення Renal IT відповідають цим вимогам.