Перейти до вмісту

Діаліз у домашніх умовах 

Правильна терапія в потрібний час і в потрібному місці

Діаліз в домашніх умовах – правильна терапія в потрібний час і в потрібному місці

З нашим портфоліо для перитонеального діалізу та домашнього гемодіалізу ви можете бути впевнені, що у вас є все необхідне для оптимізації результатів для ваших пацієнтів, відповідно до їх особистих потреб.

Ваш партнер в рішеннях для діалізу в домашніх умовах

У пацієнтів на діалізі нелегкий шлях, саме тому є вагомі причини, щоб спочатку розглянути діаліз у домашніх умовах. В той час як поінформовані пацієнти, ймовірно, розглядають початок діалізу як терапію, медичні працівники вважають домашню терапію найкращий варіант тривалої діалізної процедури.1,2 Спільне прийняття рішень допомагає лікарям знайти найкращу терапію.3 Домашня терапія також може бути більш економічно вигідним варіантом лікування.4

Fresenius Medical Care є вашим партнером у домашньому діалізі, пропонуючи комплекс рішень як для перитонеального діалізу (ПД), так і для домашнього гемодіалізу (ДГД), а також пов'язаних із ними клінічних і практичних рішень. Ми надаємо повну підтримку протягом усього процесу лікування пацієнта - і під час усіх змін модальності.

З нашими високими стандартами, ви можете бути впевнені, що у вас є все необхідне для покращення результатів для ваших пацієнтів, задовільняючи їх особисті потреби.

Пацієнт під час ПАПД

ПАПД: Індивідуальні клінічні рішення для адаптації терапії ваших пацієнтів

Чи можуть малі деталі мати значення?

В області постійного амбулаторного перитонеального діалізу (ПАПД) наші індивідуальні клінічні рішення розроблені для адаптації до терапії ваших пацієнтів. 

Система stay•safe – малі деталі, що мають велике значення

Система безпеки stay•safe була спеціально розроблена для того, щоб допомогти пацієнтам із щоденним самостійним ПАПД у безпечний та зручний спосіб:5-9

 • DISC stay•safe веде пацієнтів через необхідні етапи ПАПД та спрощує процедуру.
 • Унікальний синій stay•safe PIN автоматично закриває розширення катетера перед від’єднанням, зменшуючи кроки ризику та пов'язану з цим можливість контамінації через дотик.


Дізнайтеся більше

Пацієнт з онуком

АПД: Індивідуалізоване лікування та подальша адаптаціяАПД: Індивідуалізоване лікування та подальша адаптація

Настільки ж індивідуальний, як і ваші пацієнти: sleep•safe harmony

Як один циклер може запропонувати варіанти терапії з урахуванням потреб ваших пацієнтів?

Під час автоматизованого перитонеального діалізу (АПД) наш пристрій sleep•safe harmony пропонує розширені функції, які мають на меті покращити догляд за пацієнтами. Він сприяє покращенню дотримання пацієнтом режиму та схеми лікування та зменшує час пристосування. Адаптована АПД (AАПД) зі sleep•safe harmony дозволяє поєднувати послідовності коротких інтервалів та малих об’ємів заповнення з довгими інтервалами та великими об'ємами заповнення та різними концентраціями глюкози. Адаптований АПД - це новий спосіб призначення ПД, який оптимізує ультрафільтрацію (УФ) та кліренс впродовж одного сеансу ПД.10

Система sleep•safe harmony пропонує:

 • Індивідуалізоване лікування, адаптоване до потреб ваших пацієнтів
 • Модальність адаптованого АПД може покращити ультрафільтрацію та кліренс10 
 • Посібник для пацієнтів із інтегрованою екранною анімацією
 • Необхідні інструкції містяться на самому циклері, або їх можна отримати за допомогою програмного забезпечення PatientOnLine
   

Дізнайтеся більше

Діаграма аАПД

Адаптований автоматизований перитонеальний діаліз (AAПД) - досягнення кращих результатів з тими ж початковими даними

Метод адаптованого автоматизованого ПД (аАПД) був запропонований Фішбахом М. та іншими:10 шляхом поєднання послідовності коротких циклів та малих об’ємів заповнення з довгими циклами та великими об’ємами заповнення, аАПД сприяє ультрафільтрації (УФ) та кліренсу протягом одного сеансу ПД.

У порівнянні зі звичайним АПД, орієнтуючись на досягнення УФ та кліренсу окремо, AAПД підвищує ефективність діалізу зі зменшенням поглинання глюкози.

Дізнайтеся більше

Пацієнт під час ДГД вдома

ДГД: Наш великий досвід в гемодіалізі - доступний вдома

Чи не бажали б ви почати свій курс ДГД, застосовуючи перевірену технологію?

Для значної кількості пацієнтів з нирковою хворобою в термінальній стадії домашній гемодіаліз (HHD або ДГД) є реальною альтернативою лікуванню у медичному центрі. Для цих пацієнтів досвід Fresenius Medical Care у сфері гемодіалізу також доступний і вдома. Завдяки 5008S CorDiax та лінійці продуктів для домашнього гемодіалізу Fresenius Medical Care, пацієнти можуть отримувати сучасні лікувальні технології в домашніх умовах:

 • Діаліз та технології води від світового постачальника товарів та послуг
 • Заходи безпеки, що не дають вам і вашим пацієнтам хвилюватися з приводу денного або нічного діалізу
 • Технічна підтримка для вашої зручності та ваших пацієнтів


Зосередившись на діалізному апараті 5008S CorDiax, компанія Fresenius Medical Care розробила комплексне портфоліо додаткових продуктів, що забезпечують надійний гемодіаліз, який проводиться або за допомогою партнера, або самостійно. Завдяки запропонованому домашньому гемодіалізу компанії Fresenius Medical Care, пацієнт знаходиться в центрі нашої уваги.

Дізнайтеся більше

Лікар у лабораторному халаті

Контроль об’єму – практичний спосіб оцінити та допомогти скоригувати рідинний статус

Контроль об’єму був розроблений, щоб допомогти вам покращити життя та результати своїх пацієнтів, оскільки ви допомагаєте їм досягти кращого рідинного статусу. Поєднуючи передові технологічні розробки з практичними досягненнями в лікуванні, контроль об’єму пропонує нові шляхи вирішення найбільш поширених проблем управління рідиною.

Контроль об’єму має на меті досягти проактивних та своєчасних втручань у разі відсутності балансу рідини, заохочувати краще дотримання дієти пацієнтами, підтримувати ЗФН, досягти та підтримати нормоволемію та попередити серцево-судинні ускладнення.

Дізнайтеся більше

Рішення в сфері домашнього лікування від Fresenius Medical Care

Fresenius Medical Care є вашим партнером у домашньому діалізі та пов'язаних із ними клінічними та практичними рішеннями, які підтримують вас, від створення домашньої програми з ПД та ДГД та впродовж всього процесу лікування вашого пацієнта - від самого початку лікування та навчання пацієнтів, та під час усіх змін модальностей лікування. Наші рішення для лікування в домашніх умовах включають необхідну підтримку клієнтів, наприклад:

 • Настройка програми домашнього діалізу
 • Підтримка у навчанні
 • Інсталяція вдома у пацієнта
 • Послуги з доставки додому
 • Клінічні засоби підтримки